Голова делегації ЄП у Комітеті асоціації Україна-ЄС пішов із Європарламенту

13.10.2016 18:00

Голова делегації ЄП у Комітеті асоціації Україна-ЄС пішов із Європарламенту

Депутат Європейського парламенту, голова делегації ЄП у Комітеті асоціації Україна-ЄС Андрей Пленкович дочасно склав депутатський мандат. Про це повідомили в Європейському парламенті. Цей крок був викликаний тим, що політик був обраний до національного парламенту, де під час останніх парламентських виборів перемогла очолювана ним партія "Хорватський демократичний союз".

Депутат Європейського парламенту, голова делегації ЄП у Комітеті асоціації Україна-ЄС Андрей Пленкович дочасно склав депутатський мандат.

Про це повідомили в четвер 13 жовтня у Європейському парламенті, передає УНІАН.

"З 14 жовтня 2016 року, коли розпочнеться перше засідання новообраного парламенту Хорватії, пан Пленкович більш не буде депутатом Європейського парламенту й не буде головою делегації ЄП у Комітеті асоціації Україна-ЄС. Нового голову буде обрано найближчими тижнями. Треба зазначити, що виконання функцій члена національного парламенту не сумісне з виконанням функцій депутата Європейського парламенту", – пояснили в ЄП.

Цей крок був викликаний тим, що політик був обраний до національного парламенту, де під час останніх парламентських виборів перемогла очолювана ним партія "Хорватський демократичний союз". Політик також є потенційним кандидатом на посаду прем’єр-міністра Хорватії.

Пленкович відомий своєю підтримкою України, володіє українською мовою.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus