Голова ДФС каже, що усі iPhone 7 завезені в Україну нелегально

27.09.2016 14:00

Голова ДФС каже, що усі iPhone 7 завезені в Україну нелегально

"Вони ще не сертифіковані і жодного телефону не оформлено офіційно. Якщо ви бачите якийсь Iphone 7, то можете сказати цим людям, що вони злочинці. Я сподіваюся, що тут (у членів уряду - Ред.) ні в кого немає?", - сказав він. Нагадаємо, 8 вересня Apple представила нову лінійку смартфонів iPhone сьомої серії, а також ряд інших технологічних розробок та програмного забезпечення.

Голова державної фіскальної служби Роман Насіров заявив, що на сьогоднішній день всі телефони Iphone 7, які є в Україні - завезені нелегально. Про це він сказав на засіданні уряду у вівторок, 27 вересня, передає "Економічна правда".

За його словами, останні два тижні мобільні групи на митниці дуже ефективно працюють по такій групі товарів як Iphone 7.

"Ця історія відбувається рік із року, коли випускаються нові телефони, вони завозяться в більшій частині нелегально. На сьогоднішній день, всі телефони Iphone 7, які завезені в Україну - завезені нелегально", - сказав Насіров.

"Вони ще не сертифіковані і жодного телефону не оформлено офіційно. Якщо ви бачите якийсь Iphone 7, то можете сказати цим людям, що вони злочинці. Я сподіваюся, що тут (у членів уряду - Ред.) ні в кого немає?", - сказав він.

Нагадаємо, 8 вересня Apple представила нову лінійку смартфонів iPhone сьомої серії, а також ряд інших технологічних розробок та програмного забезпечення.

Раніше повідомлялося, що втрати бюджету від контрабанди смартфонів виробництва компанії Apple в Україні становлять 1 млрд гривень.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus