Голова НАЗК шокована "почуттям гумору" Парасюка

04.11.2016 14:00

Голова НАЗК шокована "почуттям гумору" Парасюка

"На хвилинку, жарти народних обранців, які вважають за норму вносити до державного реєстру декларацій абракадабру. Шокована як рівнем почуття гумору і громадянською позицією щодо проголосованого самими ж Закону, так і рівнем освіченості. Насправді, демонстрація всій країні декларацій з Миколаєм чи трильйоном - це не те, чим має вражати суспільство нардеп", - сказала голова Наталія Корчак.

Голова Національного антикорупційного бюро здивована дивним почуттям гумору нардепів-декларантів. Про це Наталія Корчак написала на своїй сторінці в Facebook.

Вона зазначила, що журналіст німецького телеканалу ARD запитав її про те, що найбільше шокувало в деклараціях.

"Насправді, мене найбільше вразили не будинки на сотні метрів, кількість картин, пляшок вина, мільйонний кеш чи, навіть, мощі і власний храм. Найбільше вразили незрозумілі для мене, попри добре почуття гумору, жарти декларантів", - зазначила вона.

Далі Корчак заявила, що вона була шокована.

"На хвилинку, жарти народних обранців, які вважають за норму вносити до державного реєстру декларацій абракадабру. Шокована як рівнем почуття гумору і громадянською позицією щодо проголосованого самими ж Закону, так і рівнем освіченості. Насправді, демонстрація всій країні декларацій з Миколаєм чи трильйоном - це не те, чим має вражати суспільство нардеп", - сказала голова НАЗК.

Крім того, Корчак визнала, що існує декілька законодавчих прогалин, зокрема відсутність порядку подання е-декларацій особами, які є затриманими, тримаються під вартою або відбувають покарання, та тими, хто за станом здоров’я не може подати декларацію (перебуває у тяжкому стані, перебуває на лікуванні тощо).

Також має бути законодавчо унормований порядок декларування учасників АТО.

Нагадаємо, у своїй декларації нардеп Володимир Парасюк написав, що 19 грудня 2015 року він "отримав від Святого Миколая" у подарунок годинник Samsung Gear s2, вартість якого становала 7999 гривень.

А народний депутат від фракції "Воля Народу" Сергій Мельничук задекларував 1 трильйон гривень. Потім він заявив, що в такий спосіб хотів привернути увагу до корупції в Україні.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus