Голова поліції Будапешта вважає, що ціллю вибухів були поліцейські

26.09.2016 10:00

Голова поліції Будапешта вважає, що ціллю вибухів були поліцейські

Метою людини, яка встановила саморобну бомбу з уражаючими елементами у магазині в Будапешті, були поліцейські. Про це повідомив голова поліції Угорщини Кароль Поппер. Голова поліції сказав, що це можна розцінювати як замах на вбивство. За його словами, атака була спрямована проти співробітників поліції, які патрулювали район вибуху.

Метою людини, яка встановила саморобну бомбу з уражаючими елементами у магазині в Будапешті, були поліцейські.

Про це повідомив голова поліції Угорщини Кароль Поппер, передає Reuters.

Голова поліції сказав, що це можна розцінювати як замах на вбивство. За його словами, атака була спрямована проти співробітників поліції, які патрулювали район вибуху.

При цьому він відзначив відсутність підтверджень того, що напад могли скоїти бойовики іноземних організацій, однак така версія не виключається.

Поліцейські вже встановили особу підозрюваного і зараз вони розшукують його. Поппер не повідомив національність людини, яка встановила бомбу, додавши, що йому близько 20-25 років.

Як повідомлялося, в ніч на 25 вересня в центрі угорської столиці Будапешті біля торгового центру прогримів потужний вибух. Двоє людей отримали травми. Правоохоронці розглядають вибух в центрі угорської столиці Будапешт як теракт.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus