Голова УГКЦ провів у Римі молитву за мир для України

04.03.2016 08:00

Голова УГКЦ провів у Римі молитву за мир для України

Очільник УГКЦ Святослав Шевчук провів молитву за мир в Україні у Великій римській базиліці Санта Марія Маджоре. Базиліка Санта Марія Маджоре - одна з шістьох Великих базилік, тобто найвищих за рангом та історично важливих у католицькій церкві. Чотири з них розташовані в Римі та дві - в Ассізі.

У Папській базиліці Санта Марія Маджоре молилися за мир в Україні. Молитву очолив глава УГКЦ Блаженнійший Святослав. Про це повідомляє VIDIA із посиланням на прес-службу Посольства України при Святому Престолі Ватикан.

Базиліка Санта Марія Маджоре - одна з шістьох Великих базилік, тобто найвищих за рангом та історично важливих у католицькій церкві. Чотири з них розташовані в Римі та дві - в Ассізі.

Нагадаємо, 12 лютого Папа Римський Франциск провів зустріч із патріархом Російської православної церкви Кирилом, після чого обидва церковні очільники ухвалили спільне комюніке, в якому йшлося й про Україну.

Після цього в інтерв’ю Католицькому агентству новин Папа Римський, говорячи про війну в Україні, заявив, що "кожен має свої власні ідеї про цю війну, хто розпочав її, що робити, і є очевидним, що це історична справа".

Українська православна (Київський патріархат) і Українська греко-католицька церкви висловили розчарування дипломатією Ватикану.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus