Головного тренера збірної Англії з футболу викрили в корупції

27.09.2016 23:00

Головного тренера збірної Англії з футболу викрили в корупції

Журналісти провели з головного тренером Семом Еллардайсом дві зустрічі. Представники мас-медіа представилися бізнесменами і розповіли, що хотіли б отримати прибуток від трансферного ринку англійської футбольної Прем'єр-ліги (АПЛ). Еллардайс дав згоду на використання свого становища з метою вплинути на переговори про проведення операції на суму 400 тис фунтів.

Журналісти газети The Telegraph під час проведення власного розслідування викрили головного тренера збірної Англії з футболу 61-річного Сема Еллардайса на корупції.

Розслідування The Telegraph було направлено на пошук доказів хабарництва у британському футболі.

Зазначається, що журналісти провели з Еллардайсом дві зустрічі. Представники мас-медіа представилися бізнесменами і розповіли, що хотіли б отримати прибуток від трансферного ринку англійської футбольної Прем'єр-ліги (АПЛ). Еллардайс дав згоду на використання свого становища з метою вплинути на переговори про проведення операції на суму 400 тис фунтів. Крім того, він пояснив, як можна обійти правила Футбольної асоціації Англії з трансферів гравців.

Додамо, що Сем Еллардайс, якого ще називають Великий Сем, очолив національну збірну Англії 20 липня нинішнього року. Він також відомий по роботі з англійськими клубами "Болтон" (з 1999 по 2007 роки), "Ньюкасл" (2007-2008), "Блекберн Роверз" (2008-2010), "Вест Хем" (2011-2015) і "Сандерленд" (2015-2016).

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus