Головного тренера збірної Англії звільнили

28.09.2016 14:00

Головного тренера збірної Англії звільнили

Футбольна асоціація Англії (ФАА) звільнила з посади головного тренера національної збірної Сема Аллердайса після корупційного скандалу. Звільнення відбулося у вівторок, 27 вересня. Він пропрацював на посаді лише 68 днів. Керівник асоціації Грег Кларк заявив про початок розслідування щодо Аллердайса. Виконувачем обов'язків тренера збірної стане Гарет Саутгейт.

Футбольна асоціація Англії (ФАА) звільнила з посади головного тренера національної збірної Сема Аллердайса після корупційного скандалу. Звільнення відбулося у вівторок, 27 вересня, повідомляє Deutsche Welle.

Фахівець пропрацював на посаді лише 68 днів. Керівник асоціації Грег Кларк заявив про початок розслідування щодо Аллердайса. Виконувачем обов'язків тренера збірної стане Гарет Саутгейт.

"Це було непросте рішення, однак ми повинні захистити інтереси асоціації та високі стандарти правил поведінки в футболі", - йдеться в заяві ФА, цитує агентство SID.

Аллердайс 27 вересня мав розмову з Кларком та вибачився за свою поведінку.

У серпні Аллердайс зустрівся з журналістом видання Telegraph, який видав себе за інвестора і приховано знімав зустріч. Під час спілкування тренер нібито заявив, що може допомогти обійти норми ФАА, які забороняють володіння правами на футболіста третім особам. ФАА та ФІФА заборонили такі договори. Окрім того, Аллердайс нібито підписав з удаваним інвестором контракт на консалтингові послуги, який мав йому принести заробіток в еквіваленті 461 тисяча євро.

Аллердайса призначили наступником Роя Ходжсона у липні після провалу збірної Англії на чемпіонаті Європи у Франції - програшу ісландцям в одній восьмій фіналу.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus