Головою Херсонської облради обрали соратника Тимошенко Мангера

27.09.2016 15:00

Головою Херсонської облради обрали соратника Тимошенко Мангера

Херсонська обласна рада обрала своїм головою депутата з фракції "Батьківщина" Владислава Мангера. За відповідне рішення на сесії 27 вересня проголосували 33 із 34 депутатів облради, які взяли участь у голосуванні. За кандидатуру Мангера не голосували "Блок Петра Порошенка" та "Наш Край".

Херсонська обласна рада обрала своїм головою депутата з фракції "Батьківщина" Владислава Мангера.

За відповідне рішення на сесії 27 вересня проголосували 33 із 34 депутатів облради, які взяли участь у голосуванні, повідомляє "Українська правда".

За кандидатуру Мангера не голосували "Блок Петра Порошенка" та "Наш Край".

Натомість більшість депутатів "Опозиційного блоку", який до цього був у коаліції з БПП та "Нашим краєм", проголосували за висуванця "Батьківщини".

Як відомо, на попередньому сесійному засіданні 9 вересня Херсонська облрада проголосувала за відставку з посади голови лідера місцевого БПП Андрія Путілова.

Депутат Верховної Ради від фракції БПП Павло Різаненко заявив про незаконну спробу депутатів Херсонської обласної ради змістити Путілова з посади.

Однак 14 вересня Путілов повідомив, що вирішив скласти повноваження "для погашення напруги в Херсонській обласній раді і недопущення подальшої дестабілізації ситуації в області".

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus