Гордон підтвердив, що роздає бюджетні гроші "ветеранам та інвалідам"

06.03.2016 20:00

Гордон підтвердив, що роздає бюджетні гроші "ветеранам та інвалідам"

Депутат Київміськради Дмитро Гордон підтвердив, що роздає гроші, які отримує з бюджету на "депутатські потреби" виборцям - "ветеранам та інвалідам". Про це Гордон повідомив на своїй сторінці у Facebook у відповідь на повідомлення нардепа від БПП Сергія Лещенка про те, що "депутат Київської міськради Дмитро Гордон "підкуповує" виборців у центральному районі столиці".

Депутат Київміськради Дмитро Гордон підтвердив, що роздає гроші, які отримує з бюджету на "депутатські потреби" виборцям - "ветеранам та інвалідам". Про це Гордон повідомив на своїй сторінці у Facebook у відповідь на повідомлення нардепа від БПП Сергія Лещенка про те, що "депутат Київської міськради Дмитро Гордон "підкуповує" виборців у центральному районі столиці", готуючись до можливих виборів у ВР та роздаючи пенсіонерам у Подільському р-ні Києва по 500 грн.

"Кожному депутату Київради, в тому числі і мені, виділяється щорічно 500 тисяч гривень на так звані депутатські потреби. Як їх використовують деякі колеги, ... обговорювати не хочу. Я у ході зустрічей з виборцями вирішив порадитися з ними, як краще ці гроші використовувати, і відповідь була практично одностайною - ... роздайте краще їх ветеранам та інвалідам", - заявив Гордон.

При цьому він додав, що "гріти округ" йому не потрібно.

"Вперше говорю про це публічно - до Верховної Ради йти не збираюся... Нова Верховна Рада буде ще гірше за попередні", - зазначив Гордон.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus