ГПУ чекає, що НАБУ також покарає своїх працівників через бійку

21.09.2016 13:00

ГПУ чекає, що НАБУ також покарає своїх працівників через бійку

Керівництво Генпрокуратури очікує, що Національне антикорупційне бюро також покарає свої працівників, що причетні до конфлікту, що стався між працівниками відомств у серпні. Про це на своїй сторінці Facebook написала прес-секретар генпрокурора Юрія Луценка Галина Сарган. Як відомо, у вівторок, 20 вересня, генпрокурор Юрій Луценко відсторонив трьох працівників ГПУ від виконання службових обов’язків.

Керівництво Генпрокуратури очікує, що Національне антикорупційне бюро також покарає свої працівників, що причетні до конфлікту, що стався між працівниками відомств у серпні. Про це на своїй сторінці Facebook написала прес-секретар генпрокурора Юрія Луценка Галина Сарган.

"Чекаємо від колег із НАБУ такого ж безкомпромісного ставлення щодо зафіксованих на відео співробітників антикорупційного бюро, які брутально б'ють керівника департаменту ГПУ при виконанні службових обов'язків чи валять на асфальт і б'ють ногами іншого", - написала вона.

У вівторок, 20 вересня, генпрокурор Юрій Луценко відсторонив трьох працівників ГПУ від виконання службових обов’язків на час проведення службового розслідування за фактом конфлікту із НАБУ.

Між Антикорупційним бюро та Генпрокуратурою виник конфлікт стосовно стеження. 12 серпня Генеральна прокуратура виявила стаціонарний пост спостереження за своїми співробітниками за адресою вул. Симона Петлюри, 7/9 у Києві, що здійснював зняття інформації про дії працівників прокуратури.

Начальник департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генпрокуратури Володимир Гуцуляк заявив про побиття спецназом НАБУ трьох співробітників прокуратури, які здійснювали зовнішнє спостереження за слідчим ГПУ Дмитром Сусом.

В ГПУ заявили, що стеження було незаконним, у той час як НАБУ стверджують, що мали відповідне рішення суду. Генпрокуратура почала розслідувати бійку.

Директор НАБУ Артем Ситник заявив, що до працівників НАБУ після затримання застосовували незаконні заходи фізичного і морального впливу.

18 серпня Луценко повідомив, що розслідуванням конфлікту буде займатися Служба безпеки.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus