ГПУ: член ВРЮ вимагав 500 тисяч доларів хабара

21.09.2016 23:00

ГПУ: член ВРЮ вимагав 500 тисяч доларів хабара

Співробітники СБУ і ГПУ викрили одного з членів Вищої Ради юстиції на вимаганні 500 тисяч доларів. Про це написав генпрокурор Юрій Луценко. Вказується, що таку суму він вимагав за незаконний вплив на судове рішення. Як повідомило джерело в правоохоронних органах, члена Вищої ради юстиції, якого викрили на вимаганні, звуть Павло Гречковський.

Співробітники СБУ і ГПУ викрили одного з членів Вищої Ради юстиції на вимаганні 500 тисяч доларів.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав генпрокурор Юрій Луценко.

Вказується, що таку суму він вимагав за незаконний вплив на судове рішення.

"Затримано посередника - арбітражний керуючий Мін'юсту, який у змові з членом ВРЮ отримала 150 тисяч доларів", - написав він.

Підозрюваного члена ВРЮ викликано в ГПУ.

У той же час на сайті Генпрокуратури вказується, що в даний час проводиться комплекс слідчих і розшукових дій з метою встановлення обставин скоєного кримінального злочину, залучення всіх винних осіб до кримінальної відповідальності, а також готуються клопотання про обрання підозрюваним запобіжного заходу.

Як повідомило "Українській правді" джерело в правоохоронних органах, члена Вищої ради юстиції, якого викрили на вимаганні, звуть Павло Гречковський.

Раніше повідомлялося, що Гречковський і заступник голови Вищого господарського суду Артур Ємельянов є співвласниками заповідної землі на Жуковому острові в Києві. Також відомо, що підозрюваний член ВРЮ близький до нардепа БПП Олександра Грановского і займався питаннями, пов'язаними з Госпсудом.

Нагадаємо, Гречковський був обраний членом ВРЮ у квітні 2015 року.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus