ГПУ готує підозру Іванющенку та його соратнику в справі "7-го кілометру"

22.09.2016 20:00

ГПУ готує підозру Іванющенку та його соратнику в справі "7-го кілометру"

Генеральна прокуратура має намір оголосити про підозру соратнику екс-президента Януковича Юрію Іванющенку, відомому також як Юра Єнакієвський, його партнеру Івану Аврамову і нинішньому директору ринку "7-ий кілометр" Олегу Гресю. Про це на прес-конференції в Одесі в четвер, 22 вересня, заявив генеральний прокурор Юрій Луценко.

Генеральна прокуратура має намір оголосити про підозру соратнику екс-президента Януковича Юрію Іванющенку, відомому також як Юра Єнакієвський, його партнеру Івану Аврамову і нинішньому директору ринку "7-ий кілометр" Олегу Гресю.

Про це на прес-конференції в Одесі в четвер, 22 вересня, заявив генеральний прокурор Юрій Луценко, повідомляє "Українська правда".

"Завтра закінчується триденний термін після видання відповідних повісток ми плануємо оголосити підозру Іванющенку, Аврамову і Гресю у справі про незаконнне відчуження частини акцій "7-го кілометра", – сказав він.

Як повідомлялося, одразу після приходу Віктора Януковича до влади у 2010 році Юрій Іванющенко і його "смотрящий партнер" Іван Аврамов несподівано отримали у дар 25% одного з найбільших ринків країни одеського "7-го кілометра".

13 вересня глава Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі заявив, що промринок "7-й км" (Одеська обл.) щомісяця направляє 800 тис дол колишньому президенту Віктору Януковичу.

"Ось я вам скажу. "7-й кілометр". Хто там власник? – Єнакіївський. Щомісяця, за моєю інформацією, з "7-го кілометра" йде 800 тис дол особисто Януковичу і на "підтримку" Донбасу", – заявив Саакашвілі.

Керівництво одеського ринку "7-й кілометр" своєю чергою заперечує зв'язки з олігархом Іванющенком.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus