ГПУ і СБУ прийшли з обшуками в центральний офіс Держрезерву

31.10.2016 14:00

ГПУ і СБУ прийшли з обшуками в центральний офіс Держрезерву

Співробітники Служби безпеки та Генеральної прокуратури проводять обшуки в Державному агентстві резерву України, повідомила на прес-конференції начальник відділу фінансово-економічного аналізу Держрезерву Мирослава Белінська, пише УНІАН. Белінська додала, що на даний момент зв`язку з головою Держрезерву Вадимом Мосійчуком немає.

Співробітники Служби безпеки та Генеральної прокуратури проводять обшуки в Державному агентстві резерву України, повідомила на прес-конференції начальник відділу фінансово-економічного аналізу Держрезерву Мирослава Белінська, пише УНІАН.

"Сьогодні о 8:30 у приміщення Державного резерву України увійшли люди в камуфляжі, в масках і зачинили двері. Ті співробітники, які прийшли на цю годину, виявилися зачиненими, решта не змогли потрапити на роботу ... Причини цих слідчих дій мені не відомі", - сказала вона.

Белінська додала, що на даний момент зв`язку з головою Держрезерву Вадимом Мосійчуком немає.

"У його кабінеті проводиться обшук, з ним зв`язку немає. За словами співробітників (Держрезерву, - ред), вилучаються комп`ютери, документи ... Також проводиться обшук вдома у голови Держрезерву", - повідомила Белінська.

Водночас джерело у правоохоронних органах повідомило, що обшуки у центральному офісі Держрезерву "проводяться в рамках кримінального провадження за фактом закупівлі неякісного палива, термін зберігання якого сплинув, в тому числі і у іноземних компаній". Разом з тим співрозмовник не уточнив, про які обсяги неякісного палива та суму завданих збитків йде мова.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів на своєму засіданні 31 серпня запланував провести службове розслідування за фактами неналежного виконання посадових обов`язків керівництвом Державного агентства резерву України. Зокрема, йшлося про роботу голови Держрезерву.

Державна аудиторська служба провела перевірку на 26 підприємствах системи державного резерву і виявила порушень на 28 млн грн.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus