ГПУ: колишні голова ВГСУ Ємельянов і його заступник Татьков незаконно втручалися в систему ухвалення судових рішень

18.10.2016 18:00

ГПУ: колишні голова ВГСУ Ємельянов і його заступник Татьков незаконно втручалися в систему ухвалення судових рішень

Співробітники Департаменту спецрозслідування Генпрокуратури України повідомили про підозру у вчиненні злочинів суддям Вищого госпсуду України Артуру Ємельянову і Віктору Татькову, які, обіймаючи посади голови цього суду і його заступника, у 2011-2014 роках, як вважає слідство, незаконно втручалися в систему ухвалення судових рішень.

Співробітники Департаменту спецрозслідування Генпрокуратури України повідомили про підозру у вчиненні злочинів суддям Вищого госпсуду України Артуру Ємельянову і Віктору Татькову, які, обіймаючи посади голови цього суду і його заступника, у 2011-2014 роках незаконно втручалися в систему ухвалення судових рішень.

"Слідство має докази того, що ці особи в 2011-2014 роках, як вважає слідство, фактично підпорядкували собі систему прийняття судових рішень. Досліджується близько 7000 випадків незаконного втручання в автоматизовану систему розподілу справ та заяв, втручання в діяльність суддів з метою винесення ними потрібних зловмисникам неправосудних рішень в господарчих судах всіх інстанцій", - написав у своїй сторінці у Facebook у вівторок 18 жовтня генпрокурор Юрій Луценко.

Відповідно, написав він, зазначеним особам повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч.2 ст.376, ч.2 ст.376-1 КК України.

Разом з тим, прес-секретарка генпрокурора Лариса Сарган на своїй сторінці у Facebook поінформувала, що "на цей час у кримінальному провадженні вживаються заходи щодо обрання стосовно підозрюваних запобіжних заходів".

Сарган додала, що досудове розслідування триває, проводиться комплекс слідчих та інших процесуальних дій, спрямованих на повне та всебічне з'ясування всіх обставин зазначених злочинів, а також перевірки підозрюваних на причетність до інших протиправних дій.

Нагадаємо, 29 вересня Верховна Рада звільнила суддю Вищого господарського суду Віктора Татькова, який за Віктора Януковича очолював цей суд. Татьков був єдиним суддею, звільнення якого пропонувалося не через порушення ним присяги, а через неналежне сумісництво.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus