ГПУ направила до суду обвинувальний акт проти командирів запорізького "Беркуту"

10.03.2016 09:00

ГПУ направила до суду обвинувальний акт проти командирів запорізького "Беркуту"

Генеральна прокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно командирів роти "Беркут" Головного управління МВС у Запорізькій області. Про це в середу, 9 березня, повідомляє прес-служба ГПУ. Також до Печерського суду направлено акт стосовно командира відділення оперативного взводу запорізького "Беркута" за підозрою у скоєнні аналогічних злочинів.

Генеральна прокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно командирів роти "Беркут" Головного управління МВС у Запорізькій області. Про це в середу, 9 березня, повідомляє прес-служба ГПУ.

"009.03.2016 до Печерського районного суду м. Києва направлений обвинувальний акт за підозрою колишнього командира роти міліції особливого призначення "Беркут" ГУ МВС України в Запорізькій області у вчиненні під час спроби силового витіснення протестувальників в ніч з 10 на 11 грудня 2013 року у м. Києві на вул. Інститутській кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 41 (виконання наказу або розпорядження), ч. 2 ст. 365 (перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу), ч. 4 ст. 41 ст. 340 (незаконне перешкоджання організації або проведенню зборів, мітингів, походів і демонстрацій) КК України", – сказано в повідомленні.

Також до Печерського суду направлено акт стосовно командира відділення оперативного взводу запорізького "Беркута" за підозрою у скоєнні аналогічних злочинів.

Зокрема, командир роти обвинувачується у вчиненні на виконання явно злочинного наказу перешкоджання проведенню зборів, мітингів із застосуванням фізичного насильства, перевищенні службових повноважень, що супроводжувалося насильством, болісними і такими, що ображають особисту гідність потерпілих діями. В результаті дій правоохоронця тілесні ушкодження отримали 12 осіб. Також він звинувачується в незаконній переробці і зберіганні вогнепальної зброї.

Командиру відділення інкриміновано вчинення на виконання явно злочинного наказу незаконного перешкоджання проведенню зборів, мітингів із застосуванням фізичного насильства, перевищення службових повноважень, що супроводжувалося насильством до неповнолітнього, болісними і такими, що ображають особисту гідність останнього, діями. Крім того, його звинувачують у придбанні та зберіганні боєприпасів без передбаченого законом дозволу.

Досудове розслідування стосовно організаторів та інших учасників злочинного перешкоджання проведенню мітингів і зборів в ніч з 10 на 11 грудня 2013 року триває.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus