ГПУ повідомила про підозру меру Бучі Федоруку та секретарю міськради

11.10.2016 23:00

ГПУ повідомила про підозру меру Бучі Федоруку та секретарю міськради

"Після величезної слідчої роботи департаментом з розслідування у сфері економіки Генпрокуратури сьогодні повідомлено про підозру голові Бучанської міської ради Федоруку А.П., а також секретарю цієї ж ради", - повідомив генпрокурор Юрій Луценко. Він не називає прізвища секретаря, але згідно з офіційним сайтом Бучанської міськради, цю посаду обіймає Василь Олексюк.

Генеральна прокуратура України повідомила про підозру меру м. Бучі Київської області Анатолію Федоруку та секретареві Бучанської міської ради за обвинуваченням у незаконній передачі у власність фізичним та юридичним особам 68 га земель лісового фонду, повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко.

"Після величезної слідчої роботи департаментом з розслідування у сфері економіки Генпрокуратури сьогодні повідомлено про підозру голові Бучанської міської ради Федоруку А.П., а також секретарю цієї ж ради", - написав Луценко на своїй сторінці у Facebook у вівторок, 11 жовтня.

Генпрокурор не називає прізвища секретаря міськради Бучі, але згідно з офіційним сайтом Бучанської міськради, посаду секретаря обіймає Василь Олексюк.

За словами генпрокурора, Федоруку інкримінували незаконну передачу у власність фізичним та юридичним особам 68 га земель лісового фонду першої категорії, вартістю понад 100 млн грн, а секретарю ради - 1,024 га, який за відсутності Федорука також незаконно передав земельні ділянки лісового фонду.

"У тексті підозри зазначені дуже відомі прізвища щасливих "нових бучанців", - зазначив Луценко.

За його словами, обом фігурантам повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України (зловживання службовим становищем).

"Слідство планує відсторонити Федорука від займаної посади. У разі переховування його від слідства ми змушені будемо оголосити його в розшук для затримання та арешту", - також написав генпрокурор.

Як повідомлялося, в липні 2016 року генеральний прокурор України Луценко повідомив, що мерів Бучі та Ірпеня - Анатолія Федорука та Володимира Карплюка - підозрюють у незаконній передачі земельних ділянок у власність своєму оточенню протягом 2006-2012 років.

"Сьогодні в рамках справи про розкрадання 890 га лісу підрозділи ГПУ, СБУ та МВС провели обшуки за 31 адресою, в тому числі і за місцем проживання мерів Бучі та Ірпеня. Підозрювані посадові особи протягом 2006-2012 років незаконно відвели у власність земельні ділянки своєму оточенню і потрібним людям з Києва", - повідомляв тоді Луценко.

Генпрокурор, зокрема, зазначив, що колишньому першому заступнику голови Верховної Ради Ігорю Калєтніку дісталося 14 га лісових угідь.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus