ГПУ проводить обшук у Мосійчука

07.02.2017 13:00

ГПУ проводить обшук у Мосійчука

Депутат партії Ляшка Андрій Лозовий повідомляє про обшуки в приймальні депутата Ігоря Мосійчука, в ГПУ заявляють, що обшуки не мають жодного стосунку до політичної діяльності нардепа. Так, Лозовий у своєму Facebook написав, що "у Мосійчука - обшук. В приймальні, офіційно зареєстрованій на сайті ВР. Також обшук вдома у адвоката Андрія Мамалиги".

Депутат партії Ляшка Андрій Лозовий повідомляє про обшуки в приймальні депутат Ігоря Мосійчука, в ГПУ заявляють, що обшуки не мають жодного стосунку до політичної діяльності нардепа. Так, Лозовий у своєму Facebook написав, що "у Мосійчука - обшук.

В приймальні, офіційно зареєстрованій на сайті ВР. Також обшук вдома у адвоката Андрія Мамалиги".

На сайті ВР вказана єдина депутатська приймальня, що розміщена у Василькові за адресою: вул. Київська, буд. №97.

Мамалига у своєму Facebook повідомив, що обшуки відбуваються у його квартирі на вулиці Княжий затон у Києві.

У коментарях під постом Мамалиги адвокат Інна Рафальська зазначила, що справа стосується економіки.

У свою чергу речниця генпрокурора Лариса Сарган повідомила, що "обшуки, які зараз проводяться Головним слідчим управлінням Генеральної прокуратури України, не мають жодного стосунку до політичної діяльності народного депутата Мосійчука".

"Всі деталі – пізніше", - додала вона.

Вона не уточнила, за якими адресами проводяться обшуки.

Як відомо, 17 вересня 2015 року у Верховній Раді показали відео, яке свідчить про хабарництво депутата Ігоря Мосійчука, – і парламент дав згоду на притягнення його до відповідальності й арешт.

Правоохоронці затримали Мосійчука, здійснивши обшук його автомобіля біля ВР.

Мосійчука звинувачують за низкою статей: у хабарництві, хуліганстві, погрозах або насильстві щодо службової особи, яка виконує громадський обов'язок, втручанні в діяльність судових органів, погрозі або насильстві щодо судді.

18 вересня Печерський райсуд Києва обрав для Мосійчука запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном на 60 діб.

Того ж дня соратники нардепа зареєстрували у Вищому адміністративному суді позов про визнання незаконним рішення Верховної Ради про згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання й арешт Мосійчука.

У підсумку, Мосійчука відпустили.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus