ГПУ розпочала процедуру заочного засудження "міністра оборони" терористичної "ДНР"

29.10.2016 18:00

ГПУ розпочала процедуру заочного засудження "міністра оборони" терористичної "ДНР"

Генеральна прокуратура розпочала процедуру заочного засудження так званого "міністра оборони" терористичної організації "ДНР". Про це повідомили в Управлінні зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генпрокуратури. Першим "міністром оборони" терористичної "ДНР" був з 10 квітня по 7 травня 2014 року Ігор Хакимзянов, уродженець Макіївки.

Генеральна прокуратура розпочала процедуру заочного засудження так званого "міністра оборони" терористичної організації "ДНР". Про це повідомили в Управлінні зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генпрокуратури.

"Генеральною прокуратурою розпочато процедуру заочного засудження відносно громадянина України Х. – так званого міністра оборони терористичної організації "ДНР", який підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 258-3 КК України (створення та керування терористичною організацією) та ч. 1 ст. 294 КК України (організація масових заворушень)", - йдеться в повідомленні.

За даними відомства, "громадянин України Х., перебуваючи у м. Донецьк, у квітні 2014 року вступив у злочинну змову з іншими активними учасниками терористичної організації "ДНР" щодо здійснення керування збройними підрозділами цієї організації на посаді так званого командувача "народною армією "ДНР" – міністра оборони"".

У подальшому, наголошують в Генпрокуратурі, "громадянин Х., реалізуючи відведену йому роль керівника збройного формування терористичної організації "ДНР", 12 квітня 2014 року організував масове заворушення, що супроводжувалось опором представникам законної влади, погромами та захопленням будівлі прокуратури Донецької області".

Шевченківський районний суд Києва 27 жовтня 2016 року задовольнив відповідне клопотання органу досудового розслідування, погоджене з прокурором, та надав дозвіл на здійснення стосовно підозрюваного Х. спеціального досудового розслідування у цьому кримінальному провадженні, наголошується в повідомленні.

Як повідомлялося, першим "міністром оборони" терористичної "ДНР" був з 10 квітня по 7 травня 2014 року Ігор Хакимзянов, уродженець Макіївки.

Глава МВС України Арсен Аваков 7 травня 2014 року заявив про затримання Хакимзянова у Маріуполі.

Пізніше терориста Хакимзянова обміняли на українських військовополонених. Зокрема, як заявляв радник глави МВС Антон Геращенко, "його обміняли на наших хлопців, які потрапили в полон".

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus