ГПУ відсторонила Суса через конфлікт з НАБУ

22.09.2016 15:00

ГПУ відсторонила Суса через конфлікт з НАБУ

Генеральна прокуратура відсторонила від роботи заступника начальника департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Дмитра Суса через конфлікт із Національним антикорупційним бюро. Про це "Українським новинам" сказав начальник департаменту Володимир Гуцуляк. "Відсторонено трьох співробітників департаменту, у тому числі Суса", – сказав він.

Генеральна прокуратура відсторонила від роботи заступника начальника департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Дмитра Суса через конфлікт із Національним антикорупційним бюро. Про це "Українським новинам" сказав начальник департаменту Володимир Гуцуляк.

"Відсторонено трьох співробітників департаменту, у тому числі Суса", – сказав він.

Самого Гуцуляка не відсторонено.

У вівторок, 20 вересня, генпрокурор Юрій Луценко відсторонив трьох працівників ГПУ від виконання службових обов’язків на час проведення службового розслідування за фактом конфлікту із НАБУ.

Між Антикорупційним бюро та Генпрокуратурою виник конфлікт стосовно стеження. 12 серпня Генеральна прокуратура виявила стаціонарний пост спостереження за своїми співробітниками за адресою вул. Симона Петлюри, 7/9 у Києві, що здійснював зняття інформації про дії працівників прокуратури.

Начальник департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генпрокуратури Володимир Гуцуляк заявив про побиття спецназом НАБУ трьох співробітників прокуратури, які здійснювали зовнішнє спостереження за слідчим ГПУ Дмитром Сусом.

В ГПУ заявили, що стеження було незаконним, у той час як НАБУ стверджують, що мали відповідне рішення суду. Генпрокуратура почала розслідувати бійку.

Директор НАБУ Артем Ситник заявив, що до працівників НАБУ після затримання застосовували незаконні заходи фізичного і морального впливу.

18 серпня Луценко повідомив, що розслідуванням конфлікту буде займатися Служба безпеки.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus