ГПУ: Яценюк, Кличко і Москаль ігнорують виклики на допит

03.10.2016 17:00

ГПУ: Яценюк, Кличко і Москаль ігнорують виклики на допит

Екс-прем'єр-міністр Арсеній Яценюк, мер Києва Віталій Кличко та голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль ігнорують виклики на допит у рамках розслідування "майданівських справ". Про це повідомив "Інтерфакс-Україна" начальник управління спецрозслідувань Головного слідчого управління Генпрокуратури Сергій Горбатюк. Так само в ГПУ чекають, поки з'явиться "вікно" у розкладі Петра Порошенка.

Екс-прем'єр-міністр Арсеній Яценюк, мер Києва Віталій Кличко та голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль ігнорують виклики на допит у рамках розслідування "майданівських справ". Про це повідомив "Інтерфакс-Україна" начальник управління спецрозслідувань Головного слідчого управління Генпрокуратури Сергій Горбатюк.

"Яценюк, Кличко та Москаль виклики ігнорують, немає контакту з самими особами", - сказав він, додавши, що повістки направляли, але явок не було, а помічники цих людей переносили дати допитів.

Так само в ГПУ чекають, поки з'явиться "вікно" у розкладі Петра Порошенка.

"Президент України на допит ще не приходив, ми всі чекаємо на "вікно" в його графіку", – повідомив Горбатюк.

Раніше генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив, що Порошенко має намір дати свідчення у справі про події під час Революції гідності після повернення зі США (21 вересня, - ред.).

Як повідомлялося раніше, на допити в ГПУ як свідків у рамках розслідування злочинів, скоєних у січні-лютому 2014 року стосовно активістів Євромайдану окрім Порошенка, були викликані Арсеній Яценюк, Олександр Турчинов, Віталій Кличко, Андрій Парубій, Геннадій Москаль та інші політики.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus