ГПУ завершила розслідування справ шістьох екс-міліціонерів щодо розгону Майдану

21.09.2016 19:00

ГПУ завершила розслідування справ шістьох екс-міліціонерів щодо розгону Майдану

Департамент спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури завершив розслідування кримінальних справ стосовно першого заступника начальника і слідчих Дніпровського райуправління міліції. Щодо трьох застосовано запобіжний захід у вигляді домашніх арештів, а щодо решти - особисті зобов'язання.

Департамент спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури завершив розслідування кримінальних справ стосовно першого заступника начальника і слідчих Дніпровського райуправління міліції.

Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

"Завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою колишнього першого заступника начальника Дніпровського райуправління міліції м.Києва - начальника слідчого відділу, заступника начальника слідчого відділу і чотирьох слідчих цього ж відділу за фактами фальсифікації матеріалів проваджень, незаконного затримання та притягнення до кримінальної відповідальності 11 цілком безневинних осіб за нібито участь у масових заворушеннях 18 лютого 2014 року в м.Києві", - йдеться в повідомленні.

Щодо трьох застосовано запобіжний захід у вигляді домашніх арештів, а щодо решти - особисті зобов'язання. Двоє, що працюють тепер в органах Національної поліції України, - відсторонені від займаних посад.

В даний час сторони захисту отримали доступ до матеріалів проваджень, і після ознайомлення з ними підозрюваних і їхніх захисників обвинувальні акти буде передано до суду.

Водночас триває досудове розслідування. Вирішується питання і збираються докази щодо притягнення до кримінальної відповідальності інших організаторів і виконавців здійснення цих злочинів (працівників органів внутрішніх справ, прокуратури та суддів).

Як повідомлялося, за цими епізодами злочинів по окремих провадженнях також притягнуто до кримінальної відповідальності прокурора прокуратури Києва і заступника прокурора Дніпровського району Києва. Останній оголошений у розшук, і судом дано згоду на його затримання.

Нагадаємо, 30 червня Департаментом спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України було направлено в суд обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо п'ятьох співробітників оперативної роти №1 столичного спецпідрозділу міліції "Беркут".

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus