Графік виходу Британії з ЄС незмінний попри рішення суду, запевняє Мей

04.11.2016 17:00

Графік виходу Британії з ЄС незмінний попри рішення суду, запевняє Мей

Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей запевняє, що її графік виходу країни з ЄС лишається незмінним попри рішення високого суду Лондона, який заборонив уряду запускати Brexit без згоди парламенту. У цьому Мей запевнила президента Єврокомісії Жана-Клода Юнкера і канцлера Німеччини Ангелу Меркель.

Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей запевняє, що її графік виходу країни з ЄС лишається незмінним попри рішення високого суду Лондона, який заборонив уряду запускати Brexit без згоди парламенту.

У цьому Мей запевнила президента Єврокомісії Жана-Клода Юнкера і канцлера Німеччини Ангелу Меркель, передає "Європейська правда" із посиланням на Reuters.

"Наша увага зосереджена на тому, щоб виграти цю справу у Верховному суді, і ми впевнені в тому, що у разі якщо все піде за цим планом, ми зможемо вкластися у згадані часові рамки", - сказав речник Мей.

"Тереза Мей інформувала президента Юнкера про ситуацію після прийняття рішення Високим судом Лондона. Він запевнив, що Комісія поважає законодавчий і конституційний лад Британії", - сказала представниця ЄК Міна Андреєва.

Речник британського прем'єра також повідомив, що Тереза Мей планує провести телефонні переговори з президентом Франції Франсуа Олландом і президентом Європейської Ради Дональдом Туском.

Нагадаємо, Високий суд Лондона виніс рішення про те, що прем'єр-міністр Тереза Мей повинна отримати схвалення парламенту для введення в дію 50-ї статті Лісабонського договору ЄС, механізму, за допомогою якого країна може покинути блок.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus