Гречківський стверджує, що його переслідують за замовленням "великого бізнесмена-мільярдера"

25.09.2016 11:00

Гречківський стверджує, що його переслідують за замовленням "великого бізнесмена-мільярдера"

Підозрюваний у замаху на злочин і шахрайстві в особливо великих розмірах член Вищої ради юстиції Павло Гречківський заявив, що замовником його кримінального переслідування є "великий бізнесмен з мільярдним статком". Також член ВРЮ заявив, що ГПУ провела у нього 4 обшуки, нічого не знайшли і нічого не вилучали.

Підозрюваний у замаху на злочин і шахрайстві в особливо великих розмірах член Вищої ради юстиції Павло Гречківський заявив, що замовником його кримінального переслідування є "великий бізнесмен з мільярдним статком".

Про це Гречківський заявив в інтерв'ю "Українським Новинам".

"У зв'язку з тим, що 21 вересня засідання суду щодо обрання мені запобіжного заходу проходило в закритому режимі, я вам не можу назвати прізвище, хоча можу запевнити, що озвучив його вчора в суді під запис і надавав відповідні документи. Можу повідомити, що це дуже багата людина, статки якої оцінюються мільярдами доларів. у нього є друзі або знайомі в погонах", - заявив він.

За словами Гречківського, це саме не чиновники, а великий бізнесмен.

Також член ВРЮ заявив, що ГПУ провела у нього 4 обшуки, нічого не знайшли і нічого не вилучали.

"У мене був обшук у квартирі, в якій я живу, також був проведений обшук в іншій квартирі, де, як вважають слідчі, я проживаю ... Друга квартира належить моєму синові", - повідомив він.

Також був проведений обшук за місцем роботи його дружини (в косметологічному салоні) і в його автомобілі Maybach.

Ще один обшук - в автомобілі Audi - не був проведений, оскільки в постанові судді було невірно вказано номер автомобіля і власника.

"Цей автомобіль я продав кілька років тому (2012-2013), тому його обшукати не змогли", - зазначив він.

Він додав, що обшуки проводилися "дуже толерантно", скрізь були присутні його адвокати та представники Комітету захисту прав адвокатів.

Гречківський пояснив також свою безстрокову відпустку у ВРЮ "небажанням кидати тінь на Вищу Раду юстиції".

За його словами, він буде жити на заощадження, які накопичив під час роботи в бізнесі - інвестиційному і адвокатському.

"Я 25 років пропрацював у бізнесі. ... Починаючи з 1998 року я відображав все в деклараціях, які є в Податковій інспекції", - додав він.

Як відомо, член ВРЮ Павло Гречківський був затриманий за "вимагання грошей за незаконний вплив на судове рішення".

Вища рада юстиції відмовився відсторонити Гречківського з посади. Суд обрав Гречківському запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 3,85 млн гривень.

Раніше повідомлялося, що Гречківський та заступник голови Вищого господарського суду Артур Ємельянов є співвласниками заповідної землі на Жуковому острові в Києві, а також він є наближеним до нардепа БПП Олександра Грановского і займався питаннями, пов'язаними з Госпсудом. Грановський запевняє, що не знайомий з Гречківський.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus