Грицак запевняє, що вина "азовця" Краснова доведена. Адвокат пояснив, чому його відпустили з-під варти

23.09.2016 17:00

Грицак запевняє, що вина "азовця" Краснова доведена. Адвокат пояснив, чому його відпустили з-під варти

Служба безпеки України запевняє, що вина "азовця" Станіслава Краснова є доведеною. Про це у п'ятницю, 23 вересня, відповідаючи на запитання журналістів, заявив голова СБУ Василь Грицак. "Вина Краснова доведена, я не хочу коментувати, чому Бориспільський суд не продовжив термін його тримання під вартою", – зазначив він.

Служба безпеки України запевняє, що вина "азовця" Станіслава Краснова є доведеною. Про це у п'ятницю, 23 вересня, відповідаючи на запитання журналістів. заявив голова СБУ Василь Грицак, пише Українська правда.

Адвокат розповів, чому відпустили Краснова

"Вина Краснова доведена, я не хочу коментувати, чому Бориспільський суд не продовжив термін його тримання під вартою", – зазначив він.

"Краснов, у якого вилучили тротил, гранати, який планував серію терактів, його вина слідчими СБУ, оперативниками СБУ є доведеною. Я дуже очікував би на вирок суду", – додав Грицак.

Як відомо, пізно увечері 22 вересня керівник громадської організації "Громадянський корпус "Азов – Крим" Станіслав Краснов вийшов зі слідчого ізолятора.

Краснова затримали вночі проти 28 лютого в Київській області. В СБУ стверджують, що він разом зі своєю подругою Оксаною Шелест незаконно зберігав зброю та вибухівку. Також в СБУ заявили, що Краснов був агентом російської ФСБ і готував теракти в Україні. Органи слідства обвинувачують його в державній зраді, незаконному зберіганні зброї, підготовці терактів.

Краснов наполягає, що СБУ фальсифікувала справу стосовно нього.

Адвокат розповів, чому відпустили Краснова

Керівника цивільного корпусу "Азова" Станіслава Краснова звільнили через те, що сплив термін тримання його під вартою, встановлений судом. Про це повідомив адвокат Краснова Леонід Севаков.

"Його відпустили на підставі того, що сплив термін тримання під вартою. Наступне засідання суду буде 3 жовтня", - сказав адвокат.

Він запевнив, що Краснов не має наміру втікати чи ухилятися від правосуддя. "Він нікуди не тікатиме. Краснов без будь-якої санкції буде очікувати і готуватися до суду 3 жовтня", - сказав адвокат.

За словами Севакова, Краснов потребує негайного втручання медиків у стан його здоров’я.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus