Грицак заявляє про ефективне розслідування конфлікту між ГПУ і НАБУ

29.09.2016 17:00

Грицак заявляє про ефективне розслідування конфлікту між ГПУ і НАБУ

Глава Служби безпеки України Василь Грицак заявляє про ефективність розслідування конфлікту між Генеральною прокуратурою і Національним антикорупційним бюро, про результати слідства обіцяє прозвітувати. "Справа розслідується, досить ефективно", - сказав він журналістам у четвер у Києві.

Глава Служби безпеки України Василь Грицак заявляє про ефективність розслідування конфлікту між Генеральною прокуратурою і Національним антикорупційним бюро, про результати слідства обіцяє прозвітувати, передає "Інтерфакс-Україна".

"Справа розслідується, досить ефективно. Наскільки мені відомо, наші слідчі направили пропозиції про відсторонення від виконання функціональних обов'язків ключових дійових осіб з обох сторін для того, щоб вони не могли чинити тиск на слідство. Про результати слідства ми відзвітуємо", - сказав він журналістам у четвер у Києві, відповідаючи на запитання про перебіг розслідування конфлікту між Генпрокуратурою і НАБУ.

Як повідомлялося, 12 серпня у Києві співробітники департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генпрокуратури протримали працівників НАБУ 11 годин без надання жодних процесуальних документів. За словами директора Бюро Артема Ситника, у співробітників НАБУ були незаконно вилучені особисті речі, техніка і документи, що є свідчення застосування до них незаконних заходів фізичного та психологічного тиску.

У відповідь на це НАБУ відкрило кримінальне провадження стосовно співробітників Генпрокуратури.

18 серпня генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив про передання всіх розслідувань щодо інциденту між співробітниками НАБУ і Генпрокуратурою в СБУ задля неупередженості слідства. За його словами, в конфлікті є ознаки правопорушень з обох сторін.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus