Гриневич зацікавилася корейським досвідом реформи освіти

12.10.2016 12:00

Гриневич зацікавилася корейським досвідом реформи освіти

"Республіка Корея показала дуже потужні результати тестування PISA. Отож нам цікаво, як ви досягаєте таких результатів. До кінця жовтня Україна подасть заявку на програми обміну знаннями з особливим акцентом на STEАM-освіту і корейським досвідом її реалізації. Ми будемо раді працювати з вами у цій сфері", - сказала міністр освіти.

Україна зацікавлена у вивченні корейського досвіду щодо STEM-освіти, який в Кореї передбачає також елемент мистецтва. Про це, як повідомили у Відділі зв’язків із засобами масової інформації Міністерства освіти і науки України, заявила глава відомства Лілія Гриневич на зустрічі з міністром освіти Республіки Корея Лі Чжун-Сіком у Сеулі.

"Республіка Корея показала дуже потужні результати тестування PISA. Отож нам цікаво, як ви досягаєте таких результатів. До кінця жовтня Україна подасть заявку на програми обміну знаннями з особливим акцентом на STEАM-освіту і корейським досвідом її реалізації. Ми будемо раді працювати з вами у цій сфері", - сказала міністр освіти і науки України.

Крім того, сторони обговорили співпрацю у вищій освіті, особливо це стосувалося посилення обміну студентами та молодими науковцями між країнами.

"В Україні близько семи десятків корейських студентів навчаються в українських вишах, і 30 українців, які навчаються в Кореї. Мені приємно знати, що Університет іноземних мов Хангук має спеціальний український відділ. Я вважаю, що ми повинні підтримувати його і розвивати взаємне українсько-корейське навчання і дослідження. Це може сприяти подальшому розвитку двосторонніх стосунків відповідно до недавно підписаного Меморандуму про взаєморозуміння між нашими міністерствами", - наголосила Гриневич.

В рамках зустрічі також обговорювалося відкриття у Києві у 2017 році Центру вивчення корейської мови.

У Міносвіти нагадали, що з 10 по 14 жовтня Гриневич перебуває з робочою поїздкою в Кореї, де бере участь у міжнародному форумі Global ICT Leadership Forum. У рамках візиту міністр планує зустрітися з керівником Парламентської асоціації дружби "Корея - Україна" Чой Джонг-Cіком та відвідати Університет Ханянг, що входить до переліку 100 найкращих університетів світу.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus