Громадянство України може стати необов'язковим для донорства крові

02.11.2016 16:00

Громадянство України може стати необов'язковим для донорства крові

Особам, які не є громадянами України, можуть дозволити донорство крові. Відповідний законопроект №4770 "Про внесення змін до закону України "Про донорство крові" Верховна Рада прийняла в першому читанні в середу. У країні з'явиться можливість залучати більшу кількість людей до донорства крові та її компонентів.

Особам, які не є громадянами України, можуть дозволити донорство крові. Відповідний законопроект №4770 "Про внесення змін до закону України "Про донорство крові" Верховна Рада прийняла в першому читанні в середу, передає "Інтерфакс-Україна".

У разі ухвалення закону внесені зміни дадуть змогу повнолітнім дієздатним особам, які не є громадянами України, долучатися до виконання донорської функції на добровільних засадах. У країні з'явиться можливість залучати більшу кількість людей до донорства крові та її компонентів.

Згідно з пояснювальною запискою до документа, чинне законодавство не відповідає потребам населення в донорській крові та її компонентах. В умовах антитерористичної операції на сході країни ця потреба надалі зростає.

Зазначимо, що в 2013 році в Комітеті ВР з питань охорони здоров'я заявляли, що щодня десятки тисяч українців під час переливання крові ризикують заразитися.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus