Гройсман до трьох годин ночі заповнював електронну декларацію, а потім система зависла

26.10.2016 13:00

Гройсман до трьох годин ночі заповнював електронну декларацію, а потім система зависла

"У мене майже повністю готова електронна декларація. Я зараз після засідання уряду, як тільки буде можливість і не буде проблем технічних... (її внесу – ред.). Вчора до пів на третю ночі ми намагалися ввійти в систему і це було неможливо, але що найважливіше якраз до пів на третю ми знайшли рішення по мінімальній заробітній платі і це означає, що це був добрий час", – сказав прем'єр.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман обіцяє внести свою декларацію в систему електронного декларування після засідання уряду, якщо не буде технічних проблем. Про це він заявив на засіданні Кабміну у середу, 26 жовтня, передає "Українська правда".

"У мене майже повністю готова електронна декларація. Я зараз після засідання уряду, як тільки буде можливість і не буде проблем технічних... (її внесу – ред.). Вчора до пів на третю ночі ми намагалися ввійти в систему і це було неможливо, але що найважливіше якраз до пів на третю ми знайшли рішення по мінімальній заробітній платі і це означає, що це був добрий час", – сказав Гройсман.

19 жовтня прем’єр-міністр заявляв, що заповнив свою декларацію вже на 90%.

Чиновники і депутати повинні подати електронну декларацію обов'язково до 31 жовтня.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus