Гройсман ледь не перейшов на "пі-пі-пі", дізнавшись про підозрілу ухвалу Апеляційного суду

11.01.2017 14:00

Гройсман ледь не перейшов на "пі-пі-пі", дізнавшись про підозрілу ухвалу Апеляційного суду

Гройсман сказав, що також звернеться до Національного антикорупційного бюро та закликав Міністерство юстиції долучитись до розгляду цього питання. "Все інше, що б я хотів сказати судді, я стримаюсь. Бо це будуть тільки сигнали пі пі пі в ефірі телеканалу. Я не хотів би цього робити, але я ще раз наголошую, що совість треба мати", – сказав прем'єр.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман доручив провести перевірку рішення Апеляційного суду міста Києва повернути контрабандні кошти у сумі 230 тис євро та понад 783 тис доларів США громадянці Італії, яку затримали у жовтні 2016 року. Відповідне доручення він дав на засіданні Кабінету міністрів 11 січня, передає "Українська правда".

"В одному з пунктів пропуску митників була затримана громадянка Італії з мільйоном доларів готівки. Першу інстанцію митниця виграла… Рішенням Апеляційного суду митницю зобов'язано повернути гроші, а громадянку Італії визнати невинною", – сказав Гройсман.

За словами прем'єра, під час засідання суду представнику митниці навіть не надали слово.

Гройсман також назвав прізвище судді Апеляційного суду Києва, який виніс вказане рішення – Мельник В.В.

Також прем'єр-міністр повідомив, що митникам пропонували хабар 200 тисяч доларів за повернення незаконної контрабанди, але "вони не пішли на це".

"Я сьогодні звернусь до всіх органів контролю, які уповноважені перевірити дане рішення суду", – наголосив прем'єр.

Гройсман сказав, що також звернеться до Національного антикорупційного бюро та закликав Міністерство юстиції долучитись до розгляду цього питання.

"Все інше, що б я хотів сказати судді, я стримаюсь. Бо це будуть тільки сигнали пі пі пі в ефірі телеканалу. Я не хотів би цього робити, але я ще раз наголошую, що совість треба мати", – сказав прем'єр.

Ще одним рішенням на засіданні в середу Кабмін ініціював службове розслідування стосовно голови Державної екологічної інспекції Андрія Заїки.

За словами міністра екології та природних ресурсів Остапа Семерака, в кінці 2016 року стосовно керівництва Держекоінспекції надійшло кілька скарг.

Нагадаємо, 23 жовтня 2016 року в аеропорту "Київ" співробітники митниці зупинили італійку, в багажі якої була велика кількість готівкової валюти - 230 тис. євро і 783 тис. доларів США. Жінка збиралася вилетіти чартерним рейсом у Мілан і доводила, що везе дипломатичний багаж, а в її валізі - блокноти, а не гроші.

Дозволена сума переміщення валюти без декларування - 10 тис. євро.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus