Гройсман не виключає, що може стати прем'єром

04.03.2016 08:00

Гройсман не виключає, що може стати прем'єром

"Я готовий поступитися будь-яким кріслом для того, щоб Україну вирвати з тієї ситуації, де ми сьогодні знаходимося", - зазначив він. Відповідаючи на питання, чи може він очолити новий уряд, Гройсман заявив: "Я не можу взагалі нічого виключати в цьому житті".

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман заявив, що не тримається за своє крісло, а також не може виключати того, що не стане прем'єр-міністром. Про це він повідомив 3 березня в програмі "Право на владу" в ефірі телеканалу "1+1".

"Я готовий поступитися будь-яким кріслом для того, щоб Україну вирвати з тієї ситуації, де ми сьогодні знаходимося", - зазначив він.

Відповідаючи на питання, чи може він очолити новий уряд, Гройсман заявив: "Я не можу взагалі нічого виключати в цьому житті".

Раніше спікер заявив, що до нової парламентської більшості мають увійти ті ж фракції, які були в складі коаліції "Європейська Україна".

Нагадаємо, 16 лютого Верховна Рада, вислухавши звіт прем'єр-міністра Арсенія Яценюка про роботу уряду за 2015 рік, відхилила його, визнавши цю роботу незадовільною, але під час голосування про недовіру уряду набралося лише 194 голоси за мінімально необхідних 226. Нове голосування щодо цього питання можливе тільки на наступній сесії, яка розпочнеться у вересні.

17 лютого фракція "Батьківщина" заявила про вихід з коаліції. У вересні 2015 року коаліцію полишила "Радикальна партія".

Без представників "Самопомочі", тимошенківців і "радикалів" у коаліції "Європейська Україна" залишиться 217 депутатів при мінімально необхідних 226 членів для формування більшості.

19 лютого перший заступник голови Верховної Ради Андрій Парубій заявив, що в складі парламентської коаліції знаходиться більше 226 депутатів, і вона існує.

Перший заступник глави регламентного комітету Верховної Ради Павло Пинзеник повідомив, що юридично фракція "Радикальної партії" досі перебуває в складі парламентської коаліції.

Прем'єр-міністр заявляє, що необхідні переформатування коаліції та зміни в коаліційну угоду. Також Яценюк веде переговори про долю коаліції з лідером "радикалів" Олегом Ляшком.

Лідер фракції БПП "Солідарність" Юрій Луценко вимагає, аби Яценюк запропонував новий уряд або пішов.

Багато політиків і експертів говорять про неминучість дострокових виборів парламенту.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus