Гройсман: причин до зриву опалювального сезону немає

23.09.2016 13:00

Гройсман: причин до зриву опалювального сезону немає

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман запевняє, що причин зриву опалювального сезону немає. Про це він сказав у парламенті, відповідаючи на запитання нардепів під час Години запитань до уряду. Водночас він зауважив: у теплоенергетиці є проблеми, "народжені не сьогодні, а хронічні для комплексу теплоенергетики".

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман запевняє, що причин до зриву опалювального сезону немає. Про це він сказав у парламенті, відповідаючи на запитання нардепів під час Години запитань до уряду, передає "Українська Правда".

"Сьогодні жодних об’єктивних причин зриву опалювального сезону немає. За підготовку до опалювального сезону несуть відповідальність мери міст та голови адміністрацій. Якщо хтось не здатен якісно і вчасно підготувати свої міста чи райони до опалювального сезону – він просто буде покараний за це", - сказав глава уряду.

Водночас він зауважив: у теплоенергетиці є проблеми, "народжені не сьогодні, а хронічні для комплексу теплоенергетики".

Він запевнив, що пільги і субсидії будуть проведені вчасно і щодо них питань не буде.

Нагадаємо, офіційно старт опалювального сезону має відбутися 15 жовтня. Однак рішення щодо його початку приймає місцева влада.

31 серпня Гройсман доручив головам обласних державних адміністрацій до 15 вересня провести засідання колегій для обговорення стану підготовки до опалювального сезону.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus