Гройсман та Ципрас обговорили розвиток українсько-грецького співробітництва

08.02.2017 23:00

Гройсман та Ципрас обговорили розвиток українсько-грецького співробітництва

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман та прем'єр-міністр Греції Алексіс Ципрас у рамках зустрічі у Києві обговорили розвиток українсько-грецького співробітництва. "Під час зустрічі з прем'єр-міністром Греції торкнулись безпекових і економічних питань, обговорили подальший розвиток співробітництва", - розповів Гройсман.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман та прем'єр-міністр Греції Алексіс Ципрас у рамках зустрічі у Києві обговорили розвиток українсько-грецького співробітництва.

Про це Гройсман повідомив на своїй сторінці у Twitter у середу 8 лютого.

"Під час зустрічі з прем'єр-міністром Греції торкнулись безпекових і економічних питань, обговорили подальший розвиток співробітництва", - написав він.

Гройсман також зазначив, що Україну і Грецію пов'язують 25 років дипломатичних стосунків.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Греції Алексіс Ціпрас у своєму виступі на Генеральній Асамблеї ООН заявив, що Греція підтримує територіальну цілісність України у визнаних міжнародним співтовариством межах. Він висловив вдячність країнам "Нормандської четвірки" за її зусилля у вирішенні конфлікту і ОБСЄ - за її примирливу роль "з метою уникнення повторення зачарованого кола мілітаризації". Ціпрас закликав усіх підписантів Мінських угод виконати взяті на себе зобов'язання.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus