Гройсман у Франції обговорив з Еро поліцейську місію ОБСЄ

28.10.2016 10:00

Гройсман у Франції обговорив з Еро поліцейську місію ОБСЄ

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман і міністр закордонних справ Франції Жан-Марк Еро обговорили перспективи розгортання збройної поліцейської місії ОБСЄ на Донбасі. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Кабінету міністрів. Гройсман підкреслив, що альтернативи Мінським домовленостями немає, і Україна неухильно дотримується взятих на себе зобов'язань.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман і міністр закордонних справ Франції Жан-Марк Еро обговорили перспективи розгортання збройної поліцейської місії ОБСЄ на Донбасі. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Кабінету міністрів.

"Сторони також обговорили питання розгортання збройної поліцейської місії ОБСЄ і розмінування територій на Донбасі", - наголошується в повідомленні.

Гройсман підкреслив, що альтернативи Мінським домовленостями немає, і Україна неухильно дотримується взятих на себе зобов'язань.

"У цьому контексті прем’єрміністр підкреслив, що санкції проти Російської Федерації мають бути збережені, допоки вона повністю не виконає свої зобов'язання, передбачені Мінськими угодами", - повідомляє прес-служба.

Крім того, Гройсман зазначив, що "анексія Криму супроводжується прискореною мілітаризацією півострова і повністю змінила безпекову ситуацію в регіоні".

За його словами, Росія "фактично перетворює Крим на величезну військову базу".

Як повідомлялось, 19 жовтня в Берліні відбулися переговори президента України Петра Порошенка, канцлера Німеччини Ангели Меркель, президента Франції Франсуа Олланда і президента РФ Володимира Путіна.

На прес-конференції за підсумками переговорів Порошенко заявив, що лідери країн "нормандського формату" затвердили німецькі й французькі пропозиції щодо основних критеріїв "дорожньої карти" виконання Мінських угод.

За словами президента, Росія підтримала необхідність розміщення озброєної поліцейської місії ОБСЄ на Донбасі.

Порошенко також зазначив, що зараз не йдеться про дату виборів на окупованій частині Донецької і Луганської областей. Разом з тим, додав він, лідери країн домовилися продовжити на рівні експертів і робочих груп підготовку концепції виборчого законодавства для проведення виборів на Донбасі.

Пізніше у Кремлі заявили, що глави країн "нормандського формату" в Берліні не обговорювали розміщення озброєної місії ОБСЄ на неконтрольованій ділянці українсько-російського кордону, президент РФ Володимир Путін лише дав "потенційну згоду".

24 жовтня представники бойовиків ОРДЛО заявили, що вони виступають категорично проти введення озброєної місії ОБСЄ на Донбас.

27 жовтня в Міністерстві закордонних справ РФ стверджували, що заяви про домовленості щодо розгортання поліцейської місії Організації з безпеки і співробітництва у Європі (ОБСЄ) на Донбасі "не відповідають дійсності".

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus