Гройсман закликає посилити кримінальну відповідальність за тяжкі злочини

21.09.2016 15:00

Гройсман закликає посилити кримінальну відповідальність за тяжкі злочини

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман виступає за законодавче посилення кримінальної відповідальності за вчинення тяжких злочинів. Разом з тим прем'єр повідомив, що міністром внутрішніх справ і керівником Національної поліції розроблений комплекс заходів, які дозволять посилити карний розшук по Україні.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман виступає за законодавче посилення кримінальної відповідальності за вчинення тяжких злочинів, пише Інтерфакс-Україна.

"Питання, яке нам потрібне від Верховної Ради України - потрібно підвищити відповідальність за грабежі, крадіжки, розбійні напади та інші тяжкі злочини стосовно людини. Ми будемо розраховувати на те, що український парламент підтримає ці ініціативи, і ми зможемо найближчим часом змінити відповідне законодавство , - заявив він в парламенті в середу, 21 вересня, під час представлення проекту державного бюджету на 2017 рік.

Разом з тим прем'єр повідомив, що міністром внутрішніх справ і керівником Національної поліції розроблений комплекс заходів, які дозволять посилити карний розшук по Україні.

"Щоб ми могли дати цим хлопцям, звичайним операм, нормальну заробітну плату, і вони ефективно почали працювати в питанні боротьби зі злочинністю", - сказав він.

"Уряд визначив важливим пріоритетом ефективну боротьбу з бандитизмом, грабежами, зґвалтуваннями, крадіжками, угонами. У нас сьогодні з цим є величезні проблеми, за нам усім відомих причин. Конфлікт дає про себе знати і всередині країни", - пояснив Гройсман.

Нагадаємо, у травні Верховна Рада України не підтримала за основу законопроект №1188 "Про внесення змін у деякі законодавчі акти України (щодо відповідальності для "злодіїв у законі" і за злочини, вчинені злочинними угрупованнями)".

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus