Гройсман заявив, що заповнив свою е-декларацію на 90%: це як стрибок з парашутом

19.10.2016 14:00

Гройсман заявив, що заповнив свою е-декларацію на 90%: це як стрибок з парашутом

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман повідомив, що заповнив свою декларацію вже на 90%. "Я свою декларацію на 90% вже заповнив. І найближчими днями, можливо, у вихідні або на початку наступного тижня вона буде у публічному доступі. Просто вона потребує більше часу, треба буде на вихідних сконцентруватися і все перевірити", - сказав Гройсман.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман повідомив, що заповнив свою декларацію вже на 90%.

Про це він сказав під час засідання Кабінету міністрів, повідомляє "Українська правда".

"Я свою декларацію на 90% вже заповнив. І найближчими днями, можливо, у вихідні або на початку наступного тижня вона буде у публічному доступі. Просто вона потребує більше часу, треба буде на вихідних сконцентруватися і все перевірити", - сказав Гройсман.

При цьому він закликав членів уряду чинити за його прикладом і заповнювати декларації. "Хотів би застерегти від спекуляцій на цю тему. Щоб ні в кого не було думки десь щось змінити", - сказав Гройсман.

Гройсман порівняв е-декларацію зі стрибком з парашутом.

"Треба пройти це. Для декого - це як стрибнути із парашутом. Очі заплющив і вистрибнув. Не бійтеся, хто боїться", - сказав він.

Гройсман зазначив, що уряд створив усі умови для функціонування НАЗК.

Зазначимо, 18 жовтня під Радою проходила акція на підтримку електронного декларування добробуту чиновників і членів їхніх сімей. Активісти тримали у руках плакати з написами: "Политики трусишки", "Рівень страху перевищує рівень доходів?", "Не будь трусом (боягузом - ред.), подай e-декларацію!" тощо.

Нагадаємо, після запуску системи електронного декларування, в її роботі вже було виявлено чимало хиб, як технічних, так і тих, що пов'язані з формою електронної декларації.

Так, у НАБУ заявили, що детективи припинили заповнення електронних декларації через невідповідність форми декларації тій, що була затверджена НАЗК.

11 жовтня прем'єр Володимир Гройсман доручив до 31 жовтня вирішити питання із заповненням чиновниками е-декларацій.

За його дорученням слідчі відомства повинні провести нараду, де випрацювати спільну позицію щодо форми електронної декларації.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus