Гройсман зізнався, що він "не сова й не жайворонок"

05.01.2017 15:00

Гройсман зізнався, що він "не сова й не жайворонок"

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман каже, що не має вихідних. Щодо свого робочого графіку Гройсман розповів наступне: "Сплю по-різному, залежно від того, коли закінчується робочий день. А закінчитися він може і о першій, і о другій, і о третій ночі".

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман каже, що не має вихідних. Про це він сказав в інтерв'ю виданню "Укрінформ".

Щодо свого робочого графіку Гройсман розповів наступне: "Сплю по-різному, залежно від того, коли закінчується робочий день. А закінчитися він може і о першій, і о другій, і о третій ночі".

На запитання, ким є прем'єр, "совою" чи "жайворонком" він відповів наступним чином:

"Я "нон-стоп". Звісно, потім, залежно від того, коли завершилась попередня доба, якщо завершую о 3-й годині ночі, можу розпочати не о 9-й, а о 10-й годині наступний робочий день. Але іноді, якщо є потреба, і знову о 8-й. Так, теж буває - повернувся ближче до світанку, але о 8-й маєш бути на роботі. Сам себе коригуєш, тому немає робочих чи вихідних. Постійно робочий день. Тому важко "переключатись", як ви кажете, але поки що так", – сказав прем'єр.

Також прем'єр зізнався, що хотів би більше часу приділяти спорту.

"Зараз - мало. Звісно, треба було б якусь частину часу викроювати на спорт, я це відчуваю. Але поки що не виходить. Нормалізуємо ситуацію в країні, увійдемо в нормальний режим, все буде добре, тоді можна буде знаходити більше можливості, аби тримати себе в формі", – сказав Гройсман.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus