Гройсман зустрівся з прем'єром Нідерландів: український народ заплатив високу ціну за європейський вибір

03.03.2016 08:00

Гройсман зустрівся з прем'єром Нідерландів: український народ заплатив високу ціну за європейський вибір

"Мій головний меседж: український народ заплатив високу ціну за свій суверенний європейський вибір, символом якого є Угода про асоціацію", - зазначив Гройсман. Спікер Ради додав, що "у ці дні українці сподіваються, що громадяни Нідерландів, які віддані цінностям свободи і демократії, підтримають право нашого народу вільно обирати свій шлях і виступлять гарантом цього вибору".

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман 2 березня зустрівся з прем'єр-міністром, керівництвом і депутатами обох палат Парламенту, а також главою МЗС Нідерландів. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"В Гаазі зустрівся з Прем'єр-міністром, керівництвом і депутатами обох палат Парламенту, а також главою МЗС Нідерландів. Мій головний меседж: український народ заплатив високу ціну за свій суверенний європейський вибір, символом якого є Угода про асоціацію", - зазначив Гройсман.

І додав, що "у ці дні українці сподіваються, що громадяни Нідерландів, які віддані цінностям свободи і демократії, підтримають право нашого народу вільно обирати свій шлях і виступлять гарантом цього вибору".

Довідка

6 квітня 2016 року в Нідерландах відбудеться консультативний референдум щодо Угоди про асоціацію Україна-ЄС. На голосування виноситься питання: ви "за" чи "проти" ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Референдум був ініційований групою GeenPeil.

Результати референдуму мають консультативний характер і не є обов'язковим для виконання урядом країни. Крім того, явка виборців має бути не меншою за 30%, щоб референдум вважали таким, що відбувся.

На даний момент Угоду про асоціацію вже ратифікували обидві палати парламенту Нідерландів. Однак, згідно з законом, що набув чинності у країні 1 липня, практично будь-який проголосований парламентарями документ може бути винесений на референдум, якщо буде зібрано 300 тис. підписів.

Зазначимо, пропагандистська машина Росії напряму і через посередників намагається зганьбити образ України в Європі, щоб зірвати її нинішній західний геополітичний вибір.

Голландські депутати від партії "Демократи-66" звернулися із запитом до МЗС Нідерландів з проханням роз'яснити, чи існують ознаки впливу Росії на майбутній референдум щодо Угоди про асоціацію з Україною.

Також повідомлялося, що в Голландії планують зняти серіал про корупційні зв'язки Єврокомісії з українцями. Також європейців вже двічі намагалися налякати фейковими терористами з полку "Азов".

Українські волонтери зняли для жителів Нідерландів відеоролик, у якому продемонстрували основні тези російської пропаганди і закликали жителів країни на референдумі підтримати асоціацію України і Євросоюзу.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus