Харківський суд постановив заарештувати керівника "Хартрона"

12.01.2014 08:10

Харківський суд постановив заарештувати керівника "Хартрона"

Київський районний суд Харкова 11 січня прийняв рішення про затримання підозрюваного у справі про пожежу на ювелірній фабриці, передає прес-служба прокуратури. Керівника ювелірного підприємства підозрюють у порушенні правил пожежної безпеки, що спричинило загибель людей (ч.2 ст.270 КК).

Київський районний суд Харкова 11 січня прийняв рішення про затримання підозрюваного у справі про пожежу на ювелірній фабриці, передає прес-служба прокуратури. Про це повідомляє Корреспондент.

Керівника ювелірного підприємства підозрюють у порушенні правил пожежної безпеки, що спричинило загибель людей (ч.2 ст.270 КК).

Нагадаємо, 8 січня в Харкові на території ВАТ "Хартрон" виник пожежа, в результаті якого 8 осіб загинули, 22 людини вдалося врятувати.

Причиною пожежі на ювелірній фабриці в Харкові стало порушення техніки пожежної безпеки. Після пожежі на столах були знайдені пляшки - імовірно, під спиртних напоїв, а також залишки куті. Рятувальники вважають, що співробітники ювелірного заводу зібралися після свят відзначити Різдво на робочому місці, забувши про ризик.

У рамках досудового Віта Дубовик. Вона повідомила, що за попередніми даними, причиною загибелі шістьох людей, тіла яких були знайдені в приміщенні, стало отруєння.

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus