Харківську ОДА очолила Світлична

04.10.2016 22:00

Харківську ОДА очолила Світлична

Конкурсна комісія обрала Юлію Світличну головою Харківської обласної державної адміністрації. Конкурсна комісія також обрала резервним кандидатом Сергія Мельника, який протягом року має право бути призначеним головою ОДА у випадку, якщо Світлична не пройде спеціальну перевірку, відмовиться від посади або у випадку форсу-мажору.

Конкурсна комісія обрала Юлію Світличну головою Харківської обласної державної адміністрації. Відповідне рішення було ухвалено на засіданні, передає Тиждень.ua.

Конкурсна комісія також обрала резервним кандидатом Сергія Мельника, який протягом року має право бути призначеним головою ОДА у випадку, якщо Світлична не пройде спеціальну перевірку, відмовиться від посади або у випадку форсу-мажору.

Мельник є керівником військово-юридичного факультету Національного університету імені Ярослава Мудрого.

Раніше Національне агентство з питань кадрової служби оприлюднило список 10 кандидатів на посаду голови Харківської ОДА.

Нагадаємо, 29 серпня голову Харківської ОДА Ігоря Райніна було переведено на посаду голови Адміністрації президента. Виконувачем обов'язків голови адміністрації призначено Світличну. Конкурс на посаду був оголошений Петром Порошенком 9 вересня.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus