Холодницький: адвокат Чауса надав НАБУ довідку, що суддя перебуває в Криму, і, здається, при смерті

30.09.2016 17:00

Холодницький: адвокат Чауса надав НАБУ довідку, що суддя перебуває в Криму, і, здається, при смерті

"Нам адвокат в НАБУ представив медичну довідку №71 "лікарський консультативний висновок від 20.09.2016 року". Це копія, навмисно затерті певні місця і адреси, але судячи по штампах, він знаходиться на території "Закладу охорони здоров'я Республіки Крим". Такий діагноз йому написали, судячи по ньому він, здається, має померти", - зазначив голова САП Назар Холодницький.

Адвокат судді Дніпровського районного суду Києва Миколи Чауса повідомив Національному антикорупційному бюро, що його підзахисний перебуває в лікарні окупованого Російською Федерацією Криму.

Про це повідомив голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький, передає "112 Україна".

"Нам адвокат в НАБУ представив медичну довідку №71 "лікарський консультативний висновок від 20.09.2016 року". Це копія, навмисно затерті певні місця і адреси, але судячи по штампах, він знаходиться на території "Закладу охорони здоров'я Республіки Крим". Такий діагноз йому написали, судячи по ньому він, здається, має померти", - зазначив Холодницький.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що суддя Чаус може переховуватися в Бєларусі.

Суддя отримав хабар у 150 тис. доларів у справі про торгівлю наркотиками. Верховна Рада дала згоду на його затримання і арешт.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus