Холодницький обіцяє перевірити заяву Лещенка про нерухомість Луценка

26.10.2016 10:00

Холодницький обіцяє перевірити заяву Лещенка про нерухомість Луценка

Спеціальна антикорупційна прокуратура перевірить заяву нардепа Сергія Лещенка щодо нерухомості Генерального прокурора України Юрія Луценка, нібито оформленої на підставну особу. Про це заявив глава САП Назар Холодницький. При цьому глава САП зазначив, що поки що підстав для кримінальної справи не бачить.

Спеціальна антикорупційна прокуратура перевірить заяву нардепа Сергія Лещенка щодо нерухомості Генерального прокурора України Юрія Луценка, нібито оформленої на підставну особу.

Про це заявив глава САП Назар Холодницький, повідомляє канал "112 Україна".

При цьому глава САП зазначив, що поки що підстав для кримінальної справи не бачить.

"З початку роботи в САП я більше побоювався того, щоб НАБУ і САП не стали якимись підневільними інструментами якихось політичних розборок. Квартира Лещенка, квартири Луценка, якось воно звучить уже сюрреалістично. Якщо буде інформація про те, що є злочин, він має бути перевірений у рамках КПК, і він буде перевірений. На сьогодні підстав для внесення до ЄРДР я не бачу", - сказав Холодницький.

Нагадаємо, Лещенко заявив, що генпрокурор Юрій Луценко володіє величезним будинком в центрі Києва, але його майно оформили на бухгалтера депутата Ірини Луценко.

У свою чергу Луценко все заперечував: "Офіційно заявляю: ніяким будинком в Києві ні я, ні члени моєї родини не володіють. Приховувати свій добробут за жінками залишається винятковою прерогативою Лещенка", - сказав він.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus