Холодницький: відомості про квартиру Лещенка потрібно було внести до ЄРДР

25.09.2016 22:00

Холодницький: відомості про квартиру Лещенка потрібно було внести до ЄРДР

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури України Назар Холодницький заявляє, що очолюване ним відомство вимагало внесення інформації щодо купівлі народним депутатом Сергієм Лещенком квартири до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури України Назар Холодницький заявляє, що очолюване ним відомство вимагало внесення інформації щодо купівлі народним депутатом Сергієм Лещенком квартири до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Про це Холодницький заявив телеканалу "112 Україна".

"Коли я писав листа директору НАБУ, я ставив вимогу про внесення до ЄРДР (факт купівлі Лещенком квартири – ред). Чому це не було зроблено детективами або керівництвом НАБУ? Я не знаю. Вони передали в свій аналітичний відділ, досліджували... Внесення до ЄРДР зняло б багато питань, просто Кримінальний процесуальний кодекс виписаний так, що процесуальна функція прокурора починається з моменту внесення до ЄРДР", - пояснив Холодницький.

Він також висловив думку, що купівлею дорогого житла Лещенко "підставив під удар весь антикорупційний блок, який хоче щось змінити в країні".

"Бо дійсно, коли в країні війна, а ти купуєш в центрі квартиру… я з моральної сторони його не можу зрозуміти", - сказав Холодницький.

Нагадаємо, раніше блогер Андрій Дзиндзя повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook про те, що народний депутат Сергій Лещенко придбав 200-метрову квартиру вартістю 7,5 млн гривень на вулиці Івана Франка в середмісті Києва. Сергій Лещенко, в свою чергу, підтвердив, що придбав квартиру, зазначивши, що половину суми на покупку нерухомості позичив у засновниці "Української правди" Олени Притули, частина - його особисті заощадження, а решта - гроші коханої людини.

У покупці квартири Сергієм Лещенком є ознаки адміністративного правопорушення. Про це заявив керівник НАБУ Артем Ситник.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus