Хуг приїхав до Донецька оцінити ситуацію з безпекою

26.09.2016 10:00

Хуг приїхав до Донецька оцінити ситуацію з безпекою

Перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Олександр Хуг прибув до Донецька. Про це повідомила журналістам представник прес-служби СММ ОБСЄ. Як очікується, Хуг оцінить ситуацію у сфері безпеки. Також він відвідає три ділянки, де планується розведення сторін конфлікту - населені пункти Петровське, Золоте і Станицю Луганську.

Перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Олександр Хуг прибув до Донецька. Про це повідомила журналістам представник прес-служби СММ ОБСЄ, пише "Інтерфакс-Україна".

Як очікується, Хуг оцінить ситуацію у сфері безпеки.

Також він відвідає три ділянки, де планується розведення сторін конфлікту - населені пункти Петровське, Золоте і Станицю Луганську.

Як повідомляють "Новости Донбасса" з посиланням на онлайн-ресурси донецьких окупантів, бойовики анонсували початок розведення сил та озброєння у проміжку з 1 по 3 жовтня.

"Початок розведення сил у Петровському заплановано орієнтовно з 1 по 3 жовтня. Точну дату поки не визначено, все буде залежати від обстановки на фронті", - заявили в "ДНР".

Зазначимо, 21 вересня в Мінську контактна група підписала рамкове рішення про розведення сил і засобів. Угода передбачає відведення по 1 кілометру кожною зі сторін у трьох зонах безпеки. Обов'язковою умовою початку розведення сил на Донбасі є повне припинення вогню протягом семи діб, яке буде зафіксовано спостережною місією ОБСЄ.

З 22 вересня почалися підготовчі роботи для здійснення відведення сил і засобів Збройних сил України і бойовиків терористичних організацій на трьох ділянках на лінії зіткнення сторін на Донбасі, визначених у рамковій угоді Тристоронньої контактної групи (ТКГ).

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus