"ІДІЛ" оголосило "війну" котам

06.10.2016 11:00

"ІДІЛ" оголосило "війну" котам

У місті Мосул зараз проживає близько двох мільйонів чоловік, при цьому ситуація з продовольством там близька до гуманітарної катастрофи. Продуктів харчування в місті не дуже багато, а ті що є коштують дуже дорого. Тому ймовірно, що випустивши цю фетву, керівництво бойовиків запобігло ймовірністі розведення кішок для подальшого вживання в їжу.

Бойовики угруповання "Ісламська держава" в іракському Мосулі почали полювання на котів після того, як "рада" цього угруповання видала відповідну фетву (богословсько-правовий висновок). Заборона стосується утримування котів у приміщеннях міста. У заяві "ради" жителів міста закликають не порушувати цієї заборони, повідомляє Укрінформ з посиланням на IraqiNews.com.

Чим саме ці тварини не догодили терористам, в фетві не уточнюється

У місті Мосул зараз проживає близько двох мільйонів чоловік, при цьому ситуація з продовольством там близька до гуманітарної катастрофи. Продуктів харчування в місті не дуже багато, а ті що є коштують дуже дорого. Тому ймовірно, що випустивши цю фетву, керівництво бойовиків запобігло ймовірністі розведення кішок для подальшого вживання в їжу, зазначають Вести.ru.

У традиційному ісламі мусульманам дозволяється тримати вдома кішок – сам пророк Мухаммед неодноразово називав їх "чистими тваринами, які ніколи нічого не забруднюють".

Екстремістське угруповання "Ісламська держава", яке в багатьох країнах визнане терористичним, від 2014 року захопило й контролює значні території в Іраку й Сирії, які називає своїм "халіфатом". Крім того, угруповання намагається поширити діяльність і на інші держави, зокрема на Лівію, де контролює невелику територію на північному узбережжі, чи Афганістан.

Проти нього веде боротьбу, крім збройних сил тих держав, також міжнародна коаліція з понад 60 країн під проводом США, здійснюючи проти ісламістів повітряні удари, в першу чергу в Іраку й Сирії. У Сирії авіаудари завдає також Росія, підтримуючи таким чином режим тамтешнього президента Башара аль-Асада.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus