Індія стала шостою країною, яка має ядерну зброю наземного, морського і повітряного базування

18.10.2016 10:00

Індія стала шостою країною, яка має ядерну зброю наземного, морського і повітряного базування

Атомний підводний човен "Аріхант" з ядерною зброєю на борту став на озброєння індійської армії. Про це повідомив телеканал NewsX у понеділок, 17 жовтня, передає DT.ua. Таким чином, Нью-Делі завершив формування власної ядерної тріади: збройні сили країни мають у своєму розпорядженні засоби доставки ядерної зброї наземного, морського і повітряного базування.

Атомний підводний човен "Аріхант" з ядерною зброєю на борту став на озброєння індійської армії. Про це повідомив телеканал NewsX у понеділок, 17 жовтня, передає DT.ua.

Таким чином, Нью-Делі завершив формування власної ядерної тріади: збройні сили країни мають у своєму розпорядженні засоби доставки ядерної зброї наземного, морського і повітряного базування.

На озброєнні індійської армії є багатоцільові винищувачі і бомбардувальники, здатні нести ядерну зброю на борту, а також балістичні ракети наземного базування. Індія стала шостою країною в світі, яка володіє атомними підводними ракетоносцями.

Атомні субмарини стоять на озброєнні в США, Великобританії, Франції, Росії та Китаю.

Нагадаємо, влітку 2009 року Індія спустила на воду перший в країні атомний підводний човен - "Аріхант" водотоннажністю 6000 тонн, ставши шостою країною в світі, яка володіє зброєю такого роду.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus