Інформацію у справі Шеремета закрито: все, що з'являлося в пресі у перші дні, завадило слідству, заявляє Аваков

22.09.2016 20:00

Інформацію у справі Шеремета закрито: все, що з'являлося в пресі у перші дні, завадило слідству, заявляє Аваков

"Усе, що з'являлося в пресі в перші дні розслідування, серйозно завадило слідству, тому ми закрили інформацію. Слідство, розслідування цього злочину йде інтенсивно, але ніяку інформацію ми поки що давати не будемо... Можу сказати лише, що розслідування здійснюють дві групи найкращих фахівців", - сказав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков стверджує, що слідство у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета йде інтенсивно, але відмовляється повідомляти якусь пов'язану з ним інформацію, посилаючись на таємницю слідства.

Про це він сказав, відповідаючи на запитання журналістів у Слов'янську Донецької області в четвер, 22 вересня, передає "Інтерфакс-Україна".

"Усе, що з'являлося в пресі в перші дні розслідування, серйозно завадило слідству, тому ми закрили інформацію. Слідство, розслідування цього злочину йде інтенсивно, але ніяку інформацію ми поки що давати не будемо", - сказав Аваков.

"Можу сказати лише, що розслідування здійснюють дві групи найкращих фахівців. Наступна новина щодо цього вбивства буде, коли ми дамо конкретну інформацію про результати", - додав міністр.

Нагадаємо, журналіст Павло Шеремет трагічно загинув уранці 20 липня внаслідок вибуху авто керівника "Української правди" Олени Притули, у якому він перебував.

Генпрокурор Юрій Луценко назвав основною версією вбивства Шеремета помсту за його професійну діяльність. Проте слідство розглядає чотири версії.

Голова МВС Арсен Аваков заявив, що Нацполіція готова заплатити 200 тисяч гривень за будь-яку інформацію, яка стосується вбивства Шеремета.

Протягом останнього місяця поліція не розголошує жодної інформації, заявляючи, що це може нашкодити слідству.

Керівник поліції Хатія Деканоїдзе кілька прес-конференцій поспіль заявляє, що "великого прориву в цій справі поки немає" і, що слідчі проводять багато рутинної роботи.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus