Інститут НАН України підтримав виключення з лав науковців Глазьєва

29.09.2016 15:00

Інститут НАН України підтримав виключення з лав науковців  Глазьєва

Інститут демографії та соціальних досліджень направив подання про виключення радника президента Росії Сергія Глазьєва, відомого своєю антиукраїнською позицією, зі складу Національної академії наук. Станом на середу, 28 вересня, голосів за виключення російського чиновника не було, однак сьогодні вранці ситуація змінилася.

Інститут демографії та соціальних досліджень направив подання про виключення радника президента Росії Сергія Глазьєва, відомого своєю антиукраїнською позицією, зі складу Національної академії наук.

Станом на середу, 28 вересня, голосів за виключення російського чиновника не було, однак сьогодні вранці ситуація змінилася, передає ТСН.

При цьому наголошується, що відповідне рішення було прийнято одноголосно.

Тепер, згідно зі статутом, має відбутися загальні збори НАН, проте коли вони пройдуть, поки невідомо.

У той же час доктор економічних наук, екс-міністр економіки (2007-2010) Богдан Данилишин на своїй сторінці в Facebook написав наступне: "Тільки що Загальні збори відділення економки НАН України проголосували за позбавлення Сергія Глазьєва почесного звання іноземного члена (академіка) НАН України. Тепер справа за Загальними зборами всієї Академії. Сподіваюся, що Президія НАНУ збере їх негайно, а не чекатиме ще 2 роки, як це було з попереднім зверненням Відділення економіки щодо Глазьєва, що було озвучено ще в липні 2014 року".

Нагадаємо, раніше Генеральний прокурор Юрій Луценко назвав прізвища 18 російських військових чиновників, яким повідомили про підозру в організації війни з Україною. Ключовою особою в організації війни було названо Глазьєва.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus