"Інтер" продавати не збираюся, стверджує Фірташ

12.10.2016 14:00

"Інтер" продавати не збираюся, стверджує Фірташ

Український олігарх Дмитро Фірташ заявляє, що не збирається продавати канал "Інтер", не втручається в його редакційну політику і не спілкується з президентом Петром Порошенком. Про це Фірташ розповів в інтерв'ю "РБК-Україна". Він заперечує, що новини, які виходять на каналі "Інтер", - проросійські.

Український олігарх Дмитро Фірташ заявляє, що не збирається продавати канал "Інтер", не втручається в його редакційну політику і не спілкується з президентом Петром Порошенком. Про це Фірташ розповів в інтерв'ю РБК-Україна.

На запитання, чи надходили пропозиції про продаж "Інтера", Фірташ сказав: "Мені таких пропозицій не надходило. Я особисто ні з ким не розмовляв на тему продажу каналу. Планів продавати "Інтер" у мене немає. Якогось тиску на мене, щоб я продав свою частку, я не відчуваю".

Він заперечує, що новини, які виходять на каналі "Інтер", - проросійські.

"Якщо говорити про редакційну політику, то немає на каналі ніяких проросійських новин, це українські новини. Просто є люди, які не хочуть чути те, про що розповідають новини на "Інтері". Вони не хочуть відповідати за ті вчинки, які здійснюють, за ту політику, яку вони ведуть. А вони, по суті, ведуть політику, яка веде їх і країну до краху. Ось що відбувається", - сказав Фірташ.

При цьому на запитання про росіянку Марію Столярову, яку вислали з країни за антиукраїнську позицію, Фірташ заявив: "Я не займаюся оперативним управлінням телеканалу. Я не втручаюся в редакційну політику ні каналу, ні новин".

При цьому він вважає, що події з каналом - це "залякування".

На запитання про те, що з телевізійної версії концерту на День Незалежності були вирізані цілі шматки, зокрема і слова "Слава Україні", сказані співаком Олександром Пономарьовим, Фірташ відповів: "Йде технічний процес, йде верстка програми. Режисери ріжуть не тільки це, і ріжуть багато. У концерті була закладена ідеологія, яка сьогодні потрібна країні: досить вже розколювати, досить принижувати самих себе".

"Ми намагалися через концерт показати, що українці - це сильний народ, який повинен мати свою позицію і жити незалежно від бажань когось ззовні. Те, що я скажу "Слава Україні!", не означає, що я люблю країну більше за інших", - сказав він.

Говорячи про свою підтримку Порошенка в 2014 році, Фірташ заявив, що він просто хотів, щоб швидше пройшли вибори: "Я не йому надав підтримку, тут є дуже велика помилка. Я вже двадцять разів про це говорив! Я просто хотів, щоб перестали спекулювати на темі, що у нас немає законної влади, немає законного парламенту і президента. І моє головне завдання тоді полягало в тому, щоб швидше пройшли вибори і з'явився президент. Ось що для мене було важливо, а не те, щоб виграв Порошенко".

Він заявив, що з 2014 року не спілкувався з Порошенком.

Також, за словами Фірташа, він сподівається повернутися в Україну в разі позитивного рішення суду в Австрії.

Зазначимо, "Інтер" неодноразово критикували за проросійський контент. При цьому на телеканалі заявили, що не мінятимуть редакційної політики, оскільки керівництву за неї "не соромно".

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus