Іран провів новий тестовий запуск ракети

09.02.2017 14:00

Іран провів новий тестовий запуск ракети

Запуск було здійснено з полігону Семнан, розташованого приблизно за 225 км на схід від Тегерана. В останні тижні на цьому полігоні зафіксовані активні дії, повідомив співрозмовник Fox News. Раніше президент США Дональд Трамп назвав Іран "терористичною державою номер один". 3 лютого США запровадили нові санкції проти Ірану.

Іран провів нове ракетне випробування. Про це 9 лютого повідомляє Fox News із посиланням на неназване джерело в адміністрації президента США.

За даними телеканалу, йдеться про ракету "земля-повітря" ближньої дії "Мерсаді". Зазначають, що ракеті після запуску вдалося подолати близько 59 км.

Запуск було здійснено з полігону Семнан, розташованого приблизно за 225 км на схід від Тегерана. В останні тижні на цьому полігоні зафіксовані активні дії, повідомив співрозмовник Fox News.

Раніше президент США Дональд Трамп назвав Іран "терористичною державою номер один". 1 лютого адміністрація Трампа заявила про "офіційне попередження" Ірану з приводу тестового запуску балістичної ракети, проведеного 29 січня.

3 лютого США запровадили нові санкції проти Ірану. Під обмеження потрапили 13 громадян Ірану, ОАЕ, КНР, Кувейту і Лівану, а також 12 організацій із цих держав. Причиною запровадження нових санкцій Мінфін США назвав боротьбу з тероризмом і порушення режиму нерозповсюдження ядерної зброї.

Уже 4 лютого стало відомо, що Іран провів нові ракетні випробування, незважаючи на накладені напередодні санкції.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus