Ірландця вбили за невірний хід у шахах

13.01.2014 11:55

Ірландця вбили за невірний хід у шахах

Тіло чоловіка було виявлено в його будинку на Біч Парк Авеню. По всій видимості, причиною сварки, яка призвела до вбивства, був спірний хід одного з шахістів. На місці злочину поліцейські затримали підозрюваного у вбивстві - 34 -річного вихідця з Палермо. Як саме розвивалися події в партії, не уточнюється.

Житель Дубліна Томас О'Горман помер від множинних ножових поранень , отриманих, як вважає поліція , в ході шахової партії, повідомляє Sky News.

Тіло чоловіка було виявлено в його будинку на Біч Парк Авеню в ніч на неділю, 12 січня. По всій видимості, причиною сварки, яка призвела до вбивства, був спірний хід одного з шахістів.

На місці злочину поліцейські затримали підозрюваного у вбивстві - 34 -річного вихідця з Палермо. Як саме розвивалися події в партії, не уточнюється.

39 -річний О'Горман проводив дослідження для католицької організації Інститут Іони, що займається пропагандою традиційних сімейних цінностей серед населення. Раніше вбитий працював у католицькій газеті The Voice Today.

А от у Єнакієвому (Україна) хлопець отримав кулю в серце за кинутий недопалок.

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus